Mr. Robot

اولین تیزر فصل چهارم سریال سریال Mr. Robot

ماه آذر سال ۹۶ بود که شبکه USA از تمدید سریال Mr. Robot (آقای ربات) برای فصل چهارم خبر داد و سال گذشته نیز سم اسماعیل، سازنده این سریال اعلام کرد که فصل چهارم این سریال قرار است فصل پایانی آن باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر رسمی فصل پایانی سریال Mr. Robot منتشر شده است. به‌تازگی شبکه USA تیزر کوتاهی از فصل چهارم سریال آقای ربات را منتشر کرده که در این تیزر که زمانش کمتر از ۴۰ ثانیه است، تنها شاهد حضور الیوت با بازی رامی ملک، هستیم که شخصی نامشخص که احتمالا کریستا گوردون با بازی گلوریا روبن است، در حال صحبت با او در یک اتاق است که به الیوت می‌گوید که همه این کارها که باعث صدمه دیدن مردم شده، آیا ارزش داشته یا خیر. شما در ادامه می‌توانید این تیزر را تماشا کنید:


هنوز تاریخ رسمی برای شروع پخش فصل چهارم سریال Mr. Robot اعلام نشده و تنها می‌دانیم که پخش فصل پایانی این سریال قرار است از اواخر سال جاری میلادی آغاز شود که قابل انتظار است در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری منتشر شود. فصل چهارم سریال Mr. Robot در ۱۲ قسمت تولید شده که مانند سه فصل گذشته، سم اسماعیل وظیفه ساخت و کارگردانی تمامی قسمت‌های آن را بر عهده داشته است. رامی ملک، کریستین اسلیتر، بابی کاناوله، پورتیا دوبلدی، مارتین والستروم، کارلی چایکین، گریس گامر، بی‌دی ونگ و مایکل کریستوفر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Mr. Robot حضور داشتند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ملک که پیش از این برای بازی در سریال Mr. Robot یک جایزه امی دریافت کرده و نامزد دریافت ۲ جایزه گلدن گلوب نیز شده بود، سال گذشته در فیلم Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) نقش فردی مرکوری را بازی کرد که برای بازی در این نقش موفق به دریافت جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد شده است. علاوه بر این، ملک قرار است نقش شرور و منفی اصلی فیلم James Bond 25 (جیمز باند ۲۵) را نیز بازی کند.

تانی کال

برگرفته از Comingsoon

زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *