Star Trek

ایده‌های تارانتینو برای فیلم Star Trek فاش شد

تابستان گذشته در زمان اکران «روزی روزگاری در هالیوود»، نهمین فیلم بلند «کوئنتین تارانتینو» و کنفرانس‌های مطبوعاتی آن، فیلمساز از در مورد مسائل مختلفی از جمله فیلم محبوبش در «دنیای سینمایی مارول» (ثور: رگنراک) گرفته تا برنامه‌هایش برای کارگردانی قسمت جدیدی از فیلم «پیشتازان فضا» (Star Trek) صحبت کرد. اکنون که «هالیوود» دومین فیلم پرفروش او در بازارهای جهانی شده، به نظر می‌رسد که همچنان تمایل دارد کارگردانی این فیلم علمی-تخیلی را برعهده بگیرد.

شبکه‌ی CBS اخیراً دو سریال تلویزیونی پربیننده‌ی دیگر براساس «پیشتازان فضا» به تولید رسانده، اما آینده‌ی چندگانه در سینما چندان روشن نیست. «پیشتازان فضا ۴» هنوز در مراحل پیش‌تولید باقی مانده و استودیوی سازنده از فیلمنامه‌ها رضایت ندارد. اما WGTC به تازگی گزارش داده است که تارانتینو ممکن است پروژه‌ی جدیدی خارج از خط داستانی اصلی چندگانه به تولید برساند.

تارانتیو در مصاحبه‌هایش ادعا کرده که «پیشتازان فضا»ی او مانند «قصه‌ی عامه‌پسند» در فضا خواهد بود، اما بیش از این اطلاعات دیگری منتشر نشده بود. منابع نزدیک به تارانتینو اکنون ایده‌های فیلمساز برای پروژه را فاس کرده‌اند. بنابر ادعای آنان شخصیت‌های فیلم به گذشته سفر می‌کنند و در رویدادهایی حضور پیدا می‌کنند که در دو قسمت قبلی فیلم و نیز سریال ابتدایی «پیشتازان فضا» به وقوع پیوستند. در این راه، قرار است گروه به چهره‌های آشنایی برخورد کنند که هواداران از دیدنشان ذوق‌زده خواهند شد.

بنابراین، ایده‌ی تارنتینو چیزی شبیه به «انتقام‌جویان: آخر بازی» است. با این حال، داستان ممکن است به سفر در زمان محدود نباشد و  باید علت سفر آنان به گذشته توضیح داده شود. در هر صورت، ایده‌های تارانتینو برای «پیشتازان فضا» هرچه که باشد، با گذشته متفاوت خواهد بود و بدون تردید تماشایی.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *