تام هالند

توصیه برادران روسو به «تام هالند» که اعتراف کرد «جنگ ستارگان» را هرگز ندیده است

«آنتونی روسو» و «جو روسو» کارگردان «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» «تام هالند» ستاره‌ی فیلم‌های «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» و «مرد عنکبوتی: دور از خانه» را ملزم کرده‌اند فیلم‌های قدیمی‌تر را ببیند.

این بازیگر ۱۹ ساله در سال ۲۰۱۷ در مصاحبه با «یاهو» اعتراف کرده بود که فیلم «جنگ ستارگان: امپراطوری دوباره ضربه می‌زند» را هرگز ندیده است. کاراکتر هالند در «دنیای سینمایی مارول» در حین صحنه‌ی نبرد میان «انتقام‌جویان» به رهبری «مرد آهنی» با بازی «رابرت داونی جونیور» و «کاپیتان آمریکا» در فرودگاه، به این فیلم از سه‌گانه‌ی ابتدایی «جنگ ستارگان» ارجاع می‌دهد. «مرد-عنکبوتی» ۱۵ ساله در آن صحنه پیشنهاد می‌دهد که از تاکتیک «خیلی قدیمی» آن فیلم استفاده کنند تا «مرد مورچه‌ای» با بازی «پل راد» را شکست دهند.

«آنتونی روسو» در مصاحبه با شبکه‌ی تلویزیونی FOX 5 DC هنگام معرفی مجموعه آموزش‌های «مدرسه فیلم پیتزا» در اینستاگرام، می‌گوید هالند در حین فیلمبرداری «جنگ داخلی» در سال ۲۰۱۶ فاش کرده است که هرگز «جنگ ستارگان» را ندیده است. «جو روسو» می‌گوید: «شگفت‌زده‌ شدیم. تام را بسیار تحسین می‌کنیم، اما بسیار جوان است. او یک مرد جوان است. [امپراطوری دوباره ضربه می‌زند] دو برابر او سن دارد. ما از آن پس او را تشویق کردیم که وقتی برای دیدن فیلم‌های قدیمی‌تر اختصاص دهد. هالند باید به «مدرسه فیلم پیتزا» برود. [می‌خندد].»

«مدرسه فیلم پیتزا» بنابر اعلام روسوها برای دوستداران سینما، فیلم‌های کلاسیک محبوب را به همراه پیتزا فروشی‌های محلی معرفی می‌کند «آنتونی روسو» اضافه می‌کند:‌ «باید بگویم که وقتی هالند گفت فیلم را ندیده‌ است بسیار هیجان‌زده شدم زیرا آن ایده برای من بسیار نو و غیرمنتظره بود.»

روسوها هالند را در فیلم‌ها «جنگ بی‌نهایت» و «آخر بازی» نیز کارگردانی کردند. هالند در مصاحبه با «یاهو» گفته بود که از هواداران «جنگ ستارگان» نیست ولی در «دنیای سینمایی مارول» نقش یکی از هوادارانش را بازی می‌کند: «به نظر من «روگ وان» و «نیرو برمی‌خیزد» فیلم‌های بسیار خوبی بودند. اما من بنا به دلایلی از دیدن قسمت‌های اول «جنگ ستارگان» صرف نظر کردم.»

گوشه‌ای از علاقه‌ی «پیتر پارکر/مرد-عنکبوتی» به «جنگ ستارگان» در یکی از صحنه‌های حذف شده از «بازگشت به خانه» شخصیت «پیتر پارکر» با بازی هالند به نمایش در آمد. او در این صحنه قصد فروش اکشن‌ فیگورهای «بازگشت جدای» را دارد تا بتواند هدیه‌ای برای «ام‌جی» بخرد.

تانی کال

30nama

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *