رایان رینولدز

«رایان رینولدز» با سازندگان Free Guy در زمان سفر می‌کند

«رایان رینولدز» و «شان لیوای» در فیلم بدون عنوانی با موضوع سفر در زمان برای استودیوی اسکای‌دنس همکاری می‌کنند. این دو در فیلم «گای آزاد» که داستانی در مورد بازی‌های ویدیویی روایت می‌کند و امسال منتشر می‌شود بازی کرده بودند، به ترتیب بازیگر و کارگردان این پروژه خواهند بود. دیگر تهیه‌کنندگان فیلم شامل «دیوید الیسون»، «دینا گلدبرگ»، «دان گرانجر» و «جورج دووی» می‌شوند.

این پروژه فیلم بعدی لیوای و رینولدز خواهد بود و قرار است در نیمه‌ی چهارم سال ۲۰۲۰ در نیویورک فیلمبرداری شود اما این مسئله به پاندمی کروناویروس بستگی دارد. نویسندگی فیلم نیز به «جاناتان تروپر» سپرده شده که فیلمنامه‌ی «اینجا ترکت می‌کنم» (This is Where I Leave You) لیوای را به نگارش درآورده است. این پروژه پیش‌تر «اسم ما آدام است» (Our Name Is Adam) نام داشت و دست کم از سال ۲۰۱۲ در پارامونت و اسکای‌دنس در حال توسعه است و حتی در مقطعی قرار بود «تام کروز» در آن به ایفای نقش بپردازد.

رینولدز در این فیلم نقش مردی را بازی می‌کند که با سفر در زمان باید به نسخه‌ی ۱۳ ساله‌ی خودش کمک کند. آن‌ها در کنار هم با پدر فقیدشان برخورد می‌کنند که در آن زمان هم‌سن رینولدز است.

اسکای‌دنس در حال توسعه‌ی اقتباسی از کتاب‌های مصور به نام «محافظ قدیمی» (Old Guard) با بازی «شارلیز ترون» برای نت‌فلیکس است. این استودیو فیلم‌های «تاپ‌ گان: ماوریک» (Top Gun Maverick)، «چشمان مار» (Snake Eyes) و «بدون پشیمانی» (Without Remorse) را نیز با همکاری پارامونت عرضه می‌کند.

رینولدز و لیوای هر دو برنامه‌های فشرده‌ای پیش رو دارند. رینولدز باید در اقتباس سینمایی از بازی «لانه‌ی اژدها» (Dragon’s Lair) نت‌فلیکس بازی کند و در پروژه‌های دیگری از جمله «کرودز ۲» (The Croods 2) و «محافظ آدمکش ۲» (The Hitman’s Bodyguard 2) ظاهر شود. لیوای خود را به عنوان تهیه‌کننده برای فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» (Stranger Things) نت‌فلیکس مهیا می‌کند.

فیلم «گای آزاد» این دو مراحل پس از تولید را سپری می‌کند و پیش از ادغام فاکس قرن بیستم و دیزنی تولید شده است. این فیلم قرار بود ۴ ژوئیه اکران شود اما به ۱۱ دسامبر آینده موکول شد.

تانی کال

30nama

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *