برد پیت سرانجام اظهار کرد خیلی الکل مصرف می‌کرده و پس از جدایی از آنجلینا جولی برای معالجه و رسیدگی به این مسئله اقدام کرده است.

به گفته‌ی بی‌بی‌سی، برد پیت در اولین مصاحبه‌اش پس از جدایی از آنجلینا جولی از بسیاری از مسائل پرده برداشت. وی اعلام کرد که درمان را آغاز کرده و خیلی از این کار لذت می‌برد و افزود:” با دو درمانگر کار کردم تا بتوانم روبه راه شوم. ” این بازیگر تأیید کرد که زیاد الکل استفاده می‌کرده و ماری جوانا می‌کشیده و این امر او را از نظر احساسی از دیگران جدا کرده بود. همچنین گفت جدایی از همسرش آنجلینا جولی فرصت بزرگ برای تغییر بود و گفت:” نمی‌توانم از روزی که از کالج بیرون آمدم یک روز را به یاد بیاورم که چیزی ننوشیده باشم یا نکشیده باشم. ”

سپس ادامه داد:” واقعاً خوشحالم که همه اینها را کنار گذاشتم. یعنی همه چیز را متوقف کردم. ” برد پیت گفت پس از جدایی از خانواده‌اش هم مدتی به شدت الکل مصرف کرد و در این زمینه خیلی حرفه‌ای بود ولی تاکید کرد اکنون الکل را با آب میوه و آب گازدار جایگزین کرده است.

جولی در ماه سپتامبر گذشته به‌صورت ناگهانی مسئله جدایی‌شان را اعلام کرده بود که انعکاس وسیعی در جهان ایجاد کرد. این دو دارای ۶ فرزند هستند. پیت گفت او و جولی پس از طلاق تصمیم گرفتند مسیر نفرت تندوتیز را کنار بگذارند و با همدیگر سعی کنند تا مسائلشان را مرتب کنند و افزود به‌صورت دوستانه و شخصی سعی می‌کنند تا به حل‌وفصل مسائلشان بپردازند.

برد پیت ۵۳ ساله گفت اکنون آرامش را با کار با دست‌هایش به دست می‌آورد و با اشاره به گرایش خود به مجسمه‌سازی افزود:” با خاک رس، پلاستر، چوب و فلز کار می‌کنم. ”

برد پیت به حرفه بازیگری‌اش نیز اشاره‌ای کرد و گفت:” اصلاً به خودم به عنوان چیزی بیش از یک بازیگر فکر نمی‌کنم ولی این امر بخش کمی از سال مرا به خود اختصاص می‌دهد. فیلم برای من بخش سهل الوصولی است مخصوصاً برای بیان احساسات جدی. فیلم دیگر خیلی برای من تأثیرگذار نیست مخصوصاً وقتی پدر باشی. ”

لازم به ذکر است، جدیدترین فیلم پیت «ماشین جنگ» نگاهی طنزآمیز به جنگ آمریکا در افغانستان است و قراراست ۲۶ ماه می به روی پرده سینما برود.

2fasl

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *