آیا تا به حال برایتان پیش آمده که با شنیدن سن بعضی از بازیگران و چهره های معروف شوکه شده باشید؟ بعضی ها خیلی دیرتر از دیگران پیر می شوند و مقایسه بعضی از این چهره های معروف از نظر سنی کمی گیج کننده است. سرعت بالا رفتن سن هر شخصی منحصر به خودش است. نگاهی به این چهره های معروف هم سن بیندازید که شاید مقایسه آن ها کمی شما را شگفت زده کند.

کیت آپتون و سلنا گومز

چهره های معروف هم سن

کیت آپتون مدل و هنرپیشه معروف آمریکایی ۲۴ سال سن دارد. درست هم سن و سال سلنا گومز. شاید سلنا گومز به دلیل تاثیر آهنگ هایی که به نمایش می گذارد جوان تر از سن و سالش به نظر می رسد.

جنیفر لارنس و سارا هایلند

چهره های معروف هم سن

جنیفر لارنس هنرپیشه ۲۶ ساله شاید به دلیل نقش های جدی که در فیلم ها ایفا می کند بیشتر از سنش به نظر می رسد.در حالی که سارا هایلند نیز مانند جنیفر لارنس ۲۶ سال دارد اما کوچکتر و جوانتر از جنیفر لارنس دیده می شود. شاید دلیل جوان تر بودن سارا نقش های سرگرم کننده ای باشد که در فیلم هایش دارد.

تیلور سویفت و داکوتا جانسون

چهره های معروف هم سن

زمانی که تیلور سویفت وارد صنعت موسیقی شد تنها ۱۷ سال داشت. اکنون حدود یک دهه از آن زمان گذشته ولی به سختی می توان باور کرد که چنین سن و سالی دارد. داکوتا جانسون شاید به اندازه تیلور سویفت تجربه حرفه ای نداشته باشد اما رگ و ریشه هالیوودی دارد. او دختر ملانی گریفیت و دان جانسون هنرپیشه های هالیوود است. جانسون ۲۷ سال دارد اما بزرگ تر از تیلور سویفت می زند.

امیلیا کلارک و لنا دانهام

چهره های معروف هم سن

امیلیا کلارک بازیگر ۳۰ ساله انگلیسی مجموعه تلویزیونی است. امیلیا با این که فیلم های زیادی در صحنه ها و شرایط بیابانی بازی کرده است اما هنوز هم پوستی نرم و سالم دارد که به او ظاهری جوان داده است. لنا دانهام همسن امیلیا کلارک است اما بزرگ تر از او دیده می شود. شاید شخصیت او باعث شده کامل تر به نظر برسد اما باور کردن این که با امیلیا کلارک در یک رده سنی است کمی سخت است.

کاترین هیگل و راشل مک آدامزچهره های معروف هم سن

اخیرا شایع شده که کاترین هیگل به دلیل مشکلاتی که دارد قادر به ادامه حرفه هنرپیشگی نیست به همین دلیل مدت هاست در فیلم ظاهر نمی شود. شایعات زیادی در فیلم Knocked Up در میان عموم منتشر شد و همین شایعات و نظریات منفی می تواند تاثیر زیادی در پیری و بالا رفتن سن داشته باشد. هیگل سالهاست سیگار می کشد به همین دلیل چهره او بیشتر از ۳۸ سال دیده می شود. از طرفی راشل آدامز هم سن کاترین هیگل است اما جوان تر از او به نظر می رسد. این بازیگر کانادایی قلب خیلی از تماشاچیان را در فیلم هایی چون Notebook، Doctor Strange تسخیر کرده است.

جیم پارسونز و اندرو لینکولن

چهره های معروف هم سن

هر که تئوری بیگ بنگ را دیده باشد با شلدون کوپر آشناست. علاقه این شخصیت به بازی های ویدیویی باعث شده جوان تر به نظر برسد. جیم پارسونز ۴۳ سال دارد اما قادر است شور و اشتیاقی کودکانه به نقش هایش بدهد. وقتی عکس جیم پارسونز را کنار اندرو لینکولن قرار دهید به سختی باورتان می شود که این دو هم سن باشند. شاید به دلیل صحنه هایی باشد که در زیر آفتاب در فیلم Walking Dead ایفا کرده است.

چاک نوریس و مایکل گمبون

چهره های معروف هم سن

چاک نوریس بازیگر و ورزشکار ۷۶ ساله آمریکایی یک هنرمند عادی نیست بلکه هنرپیشه موفقی است که کمتر از سنش دیده می شود. اما مایکل گمبون همان ۷۶ ساله به نظر می رسد نه بیشتر و نه کمتر. به همین دلیل انتخاب خوبی برای نقش Albus Dumbledore در فیلم هری پاتر بود.

بدونیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *