استیون امل در مصاحبه‌ای گفت که فصل ششم سریال Arrow قرار است بیشتر از میراث، روی خانواده تمرکز کند. فصل پنجم سریال ارو هفته گذشته در حالی به پایان رسید که در آن آنتاگونیست‌های قدیمی سریال یعنی نیسا الغول، مالکوم مرلین، دث‌استروک و کاپیتان بومرنگ درگیر نبردی با تازه‌کارهایی نظیر پرومتئوس، تالیا الغول و دیگران شدند. نویسندگان و تهیه‌کنندگان تصمیم گرفتند یک فصل از داستان الیور کوئین را با اپیزودی پایانی تحت عنوان Lian Yu به پایان برسانند.

ادامه متن، بخش‌هایی از سریال Arrow را لو می‌دهد

تمام فصل پنجم سریال روی گذشته الیور تمرکز کرده بود و طی آن، تصمیمات گذشته‌اش به سراغش می‌آمدند. اولیور در اوایل کارش به عنوان گرین ارو پدر شخصی به نام آدرین چیس را که بعدا به شروری به نام پرومتئوس تبدیل می‌شود، به قتل رساند. چیس قصد نداشت الیور را مورد شکنجه قرار دهد؛ بلکه می‌خواست به او نشان دهد که او واقعا یک قاتل است. بررسی گذشته الیور به تم این فصل تبدیل شد و تمام ماجرا در قسمت لیان یو به خاتمه رسید. تنها سوالی که باقی می‌ماند این است که بعد از این چه اتفاقی می‌افتد؟

استیون امل هفته گذشته در یک پنل در لندن به هواداران گفت که در فصل ششم باید انتظار چه چیزی را داشته باشند. وی گفت:

تم فصل پنجم میراث بود. تا جایی که من متوجه شدم، تم فصل ششم خانواده خواهد بود.

تم میراث با توجه به اینکه الیور به مدت پنج سال غایب بوده کار عاقلانه‌ای برای فصل گذشته بود و قسمت پایانی نیز فلش‌بک‌های پنج فصل اخیر را به پایان رساند. بینندگان بالاخره متوجه شدند که الیور چگونه با استفاده از یک قایق ماهیگیری چینی نجات پیدا کرد و چگونه بود که به گرین ارو تبدیل شد.

فصل گذشته مشخص کرد که الیور درگیر کارهای اشتباه پدرش است و این چیزی است که باید در آینده با آن کنار بیاید. حالا که پسرش می‌داند که او گرین ارو است، شاید الیور را در نقش یک پدر هم ببینیم؛ به خصوص با توجه به اتفاقات قسمت پایانی فصل گذشته. الیور همچنین به این موضوع اشاره می‌کند که قصد دارد به اسلید ویلسون کمک کند تا فرزندش را پیدا کند. از آن‌جایی که دث‌استروک یکی از بهترین شخصیت‌های سریال تا به اینجای کار است، کمک کردن الیور به وی می‌تواند راه سریال به سمت تم خانواده را هموارتر کند.

فصل ششم سریال ارو پاییز امسال در شبکه سی دبلیو شروع به پخش خواهد کرد.

zoomg

insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *