Big Little Lies

Big Little Lies: آیا فصل سوم ساخته خواهد شد؟

فصل دوم سریال محبوب «دروغ‌های کوچک بزرگ» (Big Little Lies) با رو به رو شدن «نیکل کیدمن» و «مریل استریپ» به پایان رسید. این پایان جنجالی اما موضوع کلی سریال را در بر نمی‌گرفت و حالا تماشاگران این سریال امیدوارند این به معنای ساخت فصل سوم باشد. سریال «دروغ‌های کوچک بزرگ» اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته «لیان موریارتی» است. رمان «موریارتی» تنها داستان فصل اول را شامل می‌شد و او برای فصل دوم رمان کوتاه دیگری نوشته بود. در روز پخش فصل دوم، «موریارتی» در مصاحبه‌ای با خبرگزاری هالیوود ریپورتر اعلام کرد که فصل دوم پایان قطعی این سریال خواهد بود.

اگرچه هیچ خبری در مورد فصل سوم منتشر نشده است، «نیکل کیدمن» در مصاحبه با خبرگزاری نیوز کورپ استرالیا گفت که امیدوار است که فصل سوم ساخته شود. «فکر می‌کنم که همه ما دوست داریم فصل سوم را هم بسازیم زیرا ایده‌هایی برای این فصل داریم. اما بدون حتی یکی از افراد سریال ، حتی بدون بچه‌ها این کار را نخواهیم کرد.»

«دیوید ای کلی» سازنده سریال گفت که آینده روشن نیست و در کنفرانس خبری انجمن منتقدان فیلم گفت: «من فکر می‌کنم که تنها فصل یک و دو را خواهیم ساخت و از پایان فصل دو بسیار راضی هستم، پس به احتمال زیاد این پایان خواهد بود.»

در همین حال «کیدمن» به او یادآوری کرد که درباره فصل اول نیز همین حرف را زده بود. رئیس واحد برنامه ریزی شبکه اچ‌بی‌او «کیسی بلویز» نیز گفت که ساخت فصل سوم واقع‌گرایانه نخواهد بود: «من این گروه از بازیگران را دوست دارم و هر جایی با آن‌ها همکاری می‌کنم اما واقعیت مسئله این است که این افراد از پر مشغله‌ترین بازیگران هالیوود هستند. ما حتی روی پروژه‌های دیگری با آن‌ها برنامه داریم. برای مثال «نیکول کیدمن» در برنامه‌ی بعدی خود را با ما همکاری می‌کند. اگرچه، تنها در صورتی حاضر به ساخت فصل سوم خواهم بود که همه آن‌ها بیایند و به من بگویند ما برنامه‌های خود را هماهنگ کرده‌ایم.»

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *