HBO Max فصل دوم سریال Love Life را می‌سازد

شبکه‌ی HBO Max برای اولین بار سفارش ساخت فصل دوم یک سریال را با «زندگی عشقی» صادر کرد. این سریال آنتولوژی با بازی «آنا کندریک» توسط استودیوی لاینزگیت تولید شده بود.

داستان فصل دوم همچنان در نیویورک روی می‌دهد اما بر روی شخصیت‌های جدیدی متمرکز خواهد بود. شخصیت داربی با بازی کندریک نیز قرار است در مقاطعی از فصل دوم ظاهر شود. فصل اول یکی از پربیننده‌ترین عناوین شبکه‌ی HBO Max است و چهار اپیزود پایانی آن از شب گذشته در دسترس قرار گرفته است.

«کوین رایلی» مدیر محتوای شبکه و مدیر شبکه‌های TNT و TBS می‌گوید: «بسیار خوشایند است که می‌بینیم «زندگی عشقی» فوراً به سریالی پربیننده تبدیل شده. سفارش ساخت یکی از چهار سریال متن محور ابتدایی شبکه‌ی جدید مکس را با افتخار صادر می‌کنیم. از آنا و گروه نویسندگان و همکارانمان در لاینزگیت قدردانی می‌کنیم و خوشحالیم که مخاطبین با این سریال به این شکل ارتباط برقرار کرده‌اند. دیدن استقبال گسترده برای یک سریال اریجینال در ابتدای راه‌اندازی شبکه بسیار رضایت‌بخش است.»

«سم بوید» نویسنده و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال می‌گوید: «بسیار هیجان‌زده‌ایم که فصل دیگری از سریال «زندگی عشقی» را با همکاری گروه فوق‌العاده‌ی HBO Max و استودیوی لاینزگیت می‌سازیم و این فرصت را خواهیم داشت تا شخصیت‌ به کلی جدیدی بررسی کنیم.»

بوید پیش از «زندگی عشقی» فیلم «در یک رابطه» را نوشت و کارگردانی کرد. این فیلم کمدی درام که در سال ۲۰۱۸ با همکاری «اما رابرتس» ساخته شد در جلب توجه منتقدین موفق نبود.

تانی کال

30nama

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *