Stranger Things Season 2 Artwork Wallpaper

احتمال تاخیر خوردن فصل سوم سریال Stranger Things

دیوید هاربر، ستاره سریال محبوب Stranger Things (اتفاقات ناآشنا) شبکه نتفلیکس، از احتمال تأخیر در پخش فصل سوم این سریال خبر داد و به نظر نباید تا سال ۲۰۱۹ میلادی منتظر فصل جدید باشیم. تقریباً اکثر کسانی که فصل دوم این سریال را به‌تازگی تماشا کردند، بی‌صبرانه منتظر تماشای فصل بعدی و از سرگیری اتفاقاتی هستند که در شهر هاوکینز ایالت ایندیانا رخ داده است، اما طبقه گفته‌های دیوید هاربر حداقل تا انتهای سال ۲۰۱۸ میلادی نباید دل خود را برای تماشای فصلی جدید و اتفاقاتی جدید صابون بزنیم. سازندگان سریال Stranger Things به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده بودند که حداقل هر سال شاهد یک فصل از این سریال باشیم؛ فصل اول در سال ۲۰۱۶ و فصل دوم نیز تقریباً دو ماه پیش به روی آنتن شبکه نت‌فلیکس رفت. اما این‌طور به نظر می‌رسد که متأسفانه تقویم سال ۲۰۱۸ جایی برای پخش ماجراهای جدید دنیای وارونه نخواهد داشت.

در حالی که پیش از پخش فصل دوم سریال Stranger Things، بسیاری از طرفداران و منتقدان نسبت به تکرار ی همچون فصل اول این سریال بدگمان بودند و با توجه به اخباری که از داستان آن به بیرون درز کرده بود امیدی به جمع و جور کردن آن همه ایده نمی‌شد داشت، اما در عمل شاهد بودیم که سازندگان نه‌تنها موفقیت فصل ابتدایی را تکرار کردند، بلکه از نظر اکثر تماشاچیان و منتقدان، فصل دوم کیفیتی حتی بالاتر از فصل اول داشت و همچون بسیاری از آثار تلویزیونی با ادامه یافتن، راه افول را در پیش نگرفت. بدون شک فصل دوم سریال Stranger Things یکی از بزرگ‌ترین و بهترین آثار تلویزیونی سال ۲۰۱۷ بود و همین موفقیت و محبوبیت سبب شده است که فصل سوم این سریال فارغ از هر زمانی که به روی آنتن برود، به یکی از مورد انتظارترین آثار تلویزیونی تبدیل شود.

Harbour

دیوید هاربر در مصاحبه اخیرش با سایت ورایتی، خبری نه‌چندان خوشحال‌کننده از فصل سوم را به زبان آورد. طبق گفته‌های این بازیگر حداقل تا اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی نباید منتظر پخش فصل جدید سریال Stranger Things بمانیم. طرفداران انتظار داشتند که همچون دو فصل قبلی، فصل جدید نیز در سال جدید به روی آنتن برود، ولی این مرتبه گویا ۱۵ ماه باید برای تماشای فصل جدید صبر کنیم. این اولین خبری است که راجع به تأخیر در فصل سوم این سریال در رسانه‌ها مطرح شده است. صحبت‌های دیوید هاربر در این رابطه را با هم می‌خوانیم:

فکر می‌کنم یکی از اخباری که طرفداران را آزار می‌دهد این است که مجبور باشیم زمان بیشتری را برای ساخت فصل بعدی کنار بگذاریم. این‌طور بگویم که احتمالاً تا سال ۲۰۱۹ فصل سوم به روی آنتن نخواهد رفت. خب طبیعتاً بخشی از ساختن اثری، در واقع اثری خوب، زمان است و سازندگان به زمان نیاز دارند و به‌سختی نیز مشغول کار روی آن هستند. آن‌ها روزانه ۱۲ تا ۱۴ ساعت در آپارتمان خود مشغول نوشتن هستند.

با وجود اینکه طرفداران ترجیح می‌دهند زمان بیشتری را منتظر بمانند تا در نهایت اثری باکیفیت تماشا کنند و با زمانی که برادران دافر در آپارتمانشان روی فیلمنامه سر می‌کنند مشکلی ندارند، اما خب در هر صورت خبر تأخیر در پخش فصل سوم تا حدودی احساس سرخوردگی را برای طرفداران دوآتشه این سریال به وجود خواهد آورد؛ مخصوصاً پس از فصل دوم بسیار هیجان‌انگیز که همه را بی‌صبرانه چشم به راه فصل بعدی گذاشته است.

سازندگان سریال Stranger Things به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده بودند که حداقل هر سال شاهد یک فصل از این سریال باشیم؛ فصل اول در سال ۲۰۱۶ و فصل دوم نیز تقریباً دو ماه پیش به روی آنتن شبکه نتفلیکس رفت. اما این‌طور به نظر می‌رسد که متأسفانه تقویم سال ۲۰۱۸ جایی برای پخش ماجراهای جدید دنیای وارونه نخواهد داشت

داستان فصل دوم، اتفاقات یک سال پس از بازگشت ویل از دنیای وارونه را حکایت می‌کرد. در حالی که به نظر می‌رسید همه چیز به روال معمول خود بازگشته، متوجه می‌شویم که اینطور نیست و برعکس چیزی که همگان تصور می‌کنند تاریکی کمین کرده است و تمام شهر هاوکینز را تهدید می‌کند. شهروندان شهر هاوکینز در ایالت ایندیانا کم کم در حال فراموش کردن بلاهای وحشتناکی که دموگورگان بر سر آنها آورد و همچنین اسرار آزمایشگاه هاوکینز بودند، اما ویل بایرز برخلاف حقیقتی که همه تصور می‌کردند، هیچ‌گاه کاملاً دنیای وارونه را ترک نکرده بود و بازگشت او به این دنیای ترسناک را به دفعات مشاهده کردیم. او در این دنیا یک موجود بسیار بزرگ و ترسناک را مشاهده می‌کند که اگر از این دنیا خارج شود هیچکس در شهر هاوکینز در امان نخواهد بود.

اگر طبق گفته دیوید هاربر فصل سوم سریال Stranger Things در همان سال ۲۰۱۹ پخش شود، آن زمان می‌توان گفت سال ۲۰۱۹ سال بزرگ و خوبی برای خود دیوید هاربر خواهد بود. وی قرار است در فیلم ریبوت Hellboy (پسر جهنمی) نیل مارشال نیز نقش‌آفرینی کند و این فیلم در سال ۲۰۱۹ به روی پرده خواهد رفت.

همان‌طور که گفتیم کارگردانی فیلم Hellboy بر عهده نیل مارشال، کارگردان باتجربه فیلم The Descent (نزول) و دو قسمت از سریال Game Of Thrones ()، خواهد بود. اندرو کازبی و کریستوفر گولدن با کمک مایک میگنولا، خالق پسر جهنمی نیز روی فیلمنامه این فیلم کار خواهند کرد. فیلمبرداری و تولید فیلم Hellboy از ماه سپتامبر امسال آغاز خواهد شد و قرار است فیلمبرداری این فیلم در دو کشور بریتانیا و بلغارستان انجام شود. پیش از این دیوید هاربر در یک مصاحبه گفته بود که فیلم جدید Hellboy نسبت به دو فیلم قبلی لحن تاریک‌تری خواهد داشت و شاهد حضور شخصیت‌های بیشتری در این فیلم خواهیم بود و تمرکز فیلم تنها روی شخصیت پسر جهنمی نیست.

فیلم Hellboy برای اکران در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۱ دی‌ماه ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

تانی کال

برگرفته از Screenrant

زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *