The Punisher

پیوستن سه شخصیت جدید به فصل دوم The Punisher

طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، سه بازیگر جدید به فصل دوم سریال Marvel’s The Punisher (مجازاتگر) پیوسته اند. اگر به یاد داشته باشید فرانک کسل معروف به پانیشر با نقش آفرینی ﺟﺎﻥ ﺑﺮﻧﺜﺎﻝ (مردگان متحرک) برای نخستین بار در فصل دوم سریال Daredevil (بی باک) شبکه Netflix ظاهر شد، و نقش آفرینی بی نظیر این بازیگر درخشان موجب گشت کـه شخصیت فرانک خیلی زود صاحب سریال انفرادی خودش شود. این سریال، The Punisher تابستان سال گذشته میلادی به دست طرفداران رسید و مدتی بعد برای فصل دوم تمدید شد، حال انتظار داریم این ضدقهرمان را سال ۲۰۱۹ دوباره ملاقات کنیم.

اکنون تازه ترین اخبار منتشر شده ادعا می کنند که ﻓﯿﻠﻢبرداری فصل دوم سریال قرار است از روزهای پایانی این ماه آغاز شود، بنابراین طبیعی است که خبرهای مختلفی از فصل دوم بشنویم، اما با آغاز تولید قطعا خبرهای دقیق تری به دستمان خواهد رسید؛ Marvel TV اعلام کرده است که سه بازیگر جدید به فصل دوم سریال The Punisher پیوسته اند، علاوه بر نام خود بازیگران نام شخصیت های آنها هم فاش شده.

ﺟﺎﺵ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭﺕ (ﺷﻮﺍﻟﯿﻪ ﺗﺎﺭﯾﮑﯽ ﺑﺮﻣﯽﺧﯿﺰﺩ) قرار است در نقش شخصیتی به نام جان پیلگرم ظاهر شود، مردی که یک گذشته پرشور و آشوب را پشت سر گذاشته است، اما موقعیت او را مجبور خواهد کرد که از مهارت های گذشته خودش استفاده کند و او را وارد دنیای فرانک کسل می کند. ﻓﻠﻮﺭﯾﻨﺎ ﻟﯿﻤﺎ (سریال Supergirl) در نقش کریستا دیمونت بازی خواهد کرد؛ یک روان درمانگر کوشا، باهوش و دلسوز برای جانبازان ارتشی. Giorgia Whigham (سریال ۱۳ Reasons Why) نیز در نقش شخصیتی به نام امی بندیکس ظاهر می شود، یک کلاهبردار باهوش خیابانی با گذشته ای سراسر از رمز و راز.

این بازیگران تازه به ستاره های اصلی فصل دوم می پیوندند که عبارتند از؛ ﺑﻦ ﺑﺎﺭﻧﺰ در نقش بیلی روسو، ﺍِﻣﺒِﺮ ﺭﺯ ﺭﯾﻮﺍ در نقش دینا مدنی و همچنین Ebon Moss-Bachrach که در نقش دیوید “میکروچیپ” لیبرمن ظاهر می شود. هر سه شخصیت تازه اضافه شده توسط بازیگرانی به تصویر کشیده می شوند که هیچکدام از آنها در دنیای بازیگری چهره های چندان شناخته شده ای نیستند، اما بینندگان سریال Supergirl (سوپرگرل) به خوبی ﻓﻠﻮﺭﯾﻨﺎ ﻟﯿﻤﺎ را می شناسند – او در نقش کاراگاه مگی ظاهر می شود و از بازیگران اصلی فصل دوم بود – و طرفداران سریال Netflix’s 13 Reasons Why هم با ستاره جوان، Giorgia Whigham آشنایی دارند و در دو اپیزود از این سریال او را مشاهده کردند.ﺟﺎﺵ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭﺕ نیز در سریال آمریکایی Shooter هنرنمایی کرده بود، او نقش برجسته ای در فیلم سینمایی به یادماندنی The Dark Knight Rises کریستوفر نولان داشت.

فصل دوم سریال The Punisher انتظار می رود که در سال ۲۰۱۹ به دست طرفدارانش برسد، اما تا اینجا هیچ اطلاعات دقیقی در مورد داستان آن نداریم و باید کمی بیشتر صبر کنیم تا اطلاعات دقیق تری به دستمان برسد.

تانی کال

مغناطیس نیوز

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *