سریال Game of Thrones دارای یک قسمت ویژه خواهد بود

فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) سال آینده از شبکه HBO به روی آنتن خواهد رفت تا سرانجام یکی از محبوب‌ترین سریال‌های فانتزی تلویزیون به کار خود پایان دهد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال قرار است دارای یک قسمت ویژه باشد. در این قسمت قرار است شاهد حضور بیشتر بازیگران این سریال که در طول هشت فصل گذشته آن به ایفای نقش پرداخته‌اند، باشیم. کونان اوبراین، کمدین و مجری برنامه تاک شو The Tonight Show with Conan O’Brien (برنامه امشب با کانن اوبراین)، مجری این قسمت ویژه است. این قسمت در طول اوایل سال جاری میلادی در بلفاست در کشور ایرلند شمالی فیلمبرداری شده است. با این حال، این قسمت ویژه و بدون نام سریال Game of Thrones قرار نیست تا سال آینده میلادی از شبکه HBO منتشر شود.

طبق خبری که وب‌سایت EW منتشر کرده، در حال حاضر یک نسخه کالکشن خانگی از سریال Game of Thrones نیز وجود دارد که در این نسخه هر هشت فصل سریال آن قرار داده شده است و این قسمت ویژه نیز بخشی از آن خواهد بود. این کالکشن قرار است در طول سال ۲۰۱۹ و پس از پایان پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شود. EW اضافه می‌کند که بازیگران فصل پایانی این سریال همکاری ویژه‌ای را برای ساخت قسمت ویژه انجام داده‌اند.شان بین، بازیگر نقش ند استارک در فصل اول این سریال، نیز بخشی از این قسمت ویژه است. EW در ادامه گزارش می‌دهد که جیسون موموآ، بازیگر نقش کال دروگو نیز در اوایل سال جاری میلادی به بلفاست سفر کرده بود، اما ممکن است بازدید شخصی او تنها به‌عنوان یک طرفدار در پشت صحنه این سریال بوده باشد.

با این حال، این قابل پیش‌بینی است که شبکه HBO قسمت ویژه سریال Game of Thrones را پس از پایان فصل هشتم این سریال منتشر کند. فصل هشتم سریال Game of Thrones در ۶ قسمت تولید شده و پخش آن از ماه آوریل سال ۲۰۱۹ (فروردین یا اردیبهشت ۱۳۹۸) از شبکه HBO آغاز خواهد شد.

تانی کال

برگرفته از Gamespot

زومجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *