در خبری که صبح امروز توسط پایگاه خبری ددلاین منتشر شد، مشخص گردید که شبکه ی FOX هیچ برنامه ای برای ادامه دادن سریال های «24:Legacy» و «Prison Break» ندارد. صبح امروز مدیرعامل شبکه ی FOX آقای «گری نیومن» در بیانیه ای اعلام کرد که  این شبکه در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ساخت فصل جدید یا ادامه دادن سریال «فرار از زندان» ندارد. این خبر در شرایطی منتشر شده که پرونده ی سریال به طور کامل بسته نشده است. در ادامه ی بیانات این شخص چنین می خوانیم که :

فصل زیبایی را تماشا کردیم. شبکه ی فاکس عاشق این فصل از سریال است. مسئله ی اصلی آن جاست که اگر تهیه کنندگان سریال بار دیگر حمایت خود را از نویسنده و کارگردان آن یعنی «پائول تی.شورنگ» اعلام نمایند و داستانی برای ادامه ی سریال در اختیار باشد، شبکه نیز از آن حمایت خواهد کرد.

این در حالیست که یکی دیگر از کارکنان شبکه ی فاکس اعلام کرده، ادامه دادن سریال یکی از گزینه هاییست که به آن فکر می کنند. سریال مذکور بعد از اتمام در سال 2009 توانست نام خود را به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین سریال های تاریخ تلویزیون به ثبت برساند. بعد از گذشت 8 سال، شبکه ی فاکس باری دیگر فصل جدیدی از آن را برای پخش هفتگی از تلویزیون آماده کرد. فصل پنجم این سریال 9 اپیزود خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *