خانه سینما و تلویزیون اخبار پخش سریال The Punisher (مجازاتگر) در پاییز

پخش سریال The Punisher (مجازاتگر) در پاییز

0

پخش سریال The Punisher (مجازاتگر) در پاییز

سریال The Punisher (مجازاتگر) قرار بود در آخر این هفته پخش شود، ولی بر طبق گزارشی تازه، سریال در زمانی در پاییز امسال پخش خواهد شد. کمپانی مارول و نتفلیکس همیشه در مورد تاریخ پخش سریال های مختلف خود بسیار محتاط بوده اند. به طور معمول، تا دو سه ماه قبل از پخش، هیچ تاریخ پخشی برای آنها اعلام نمی شود.

با این حال، همه چیز در مورد سریال مجازاتگر بیش از پیش مرموز شده است. برای مدتی طولانی تایید شده بود که سریال در سال ۲۰۱۷ پخش خواهد شد و از آنجا که تبلیغات برای آن شامل تریلر، تیزر و پوستر های مختلف شروع شده بود، ناگهان تاریخ پخشی در ماه نوامبر به یک احتمال قوی تبدیل شد. با این حال، هنوز کمپانی مارول و نتفلیکس تاریخ پخش سریال مجازاتگر را مخفی نگه داشته اند.

گزارشی تازه منتشر شده است که علت به تعویق افتادن تاریخ پخش سریال مجازاتگر را ناشی از تیراندازی کشنده در لاس وگاس در هفته جاری اعلام می کند. در این گزارش آمده است که کمپانی مارول و نتفلیکس قصد داشته اند تا با پخش سریال مجازاتگر در آخر این هفته، طرفداران را سوپرایز و شگفت زده کنند. در عوض، با توجه به آنچه که در لاس وگاس رخ داده، تاریخ پخش سریال به تعویق افتاده است.

اولین فصل از سریال مستقل مجازاتگر قرار است در تاریخی در پاییز امسال بر روی نتفلیکس عرضه شود. علاوه بر این، هنوز تاریخ پخشی برای فصل های جدید سریال های Daredevil (دردویل)، Jessica Jones (جسیکا جونز)، Luke Cage (لوک کیج) و Iron Fist (آیرون فیست) اعلام نشده است.

تانی کال

bia2mag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *