dead-to-me

فصل دوم Dead To Me ساخته می‌شود

شبکه‌ی نت‌فلیکس دوشنبه شب در حین برگزاری پنل سریال «برای من مُرده» (Dead To Me)  با بازی «کریستینا اپل‌گیت» و «لیندا کاردلینی»‌ در کنفرانس FYSee لس آنجلس اعلام کرد که فصل دوم این سریال کمدی تلخ را تولید می‌کند.

«برای من مرده» به نویسندگی «لیز فلدمن» در مورد زنی به نام «جن» با بازی اپل‌گیت است که به تازگی شوهر خود را در یک سانحه‌ی رانندگی از دست داده و به دنبال راننده‌ی فراری قاتل اوست. «جودی» با بازی کاردلینی نیز زنی خوش‌بین با روحیه‌ای شاد است که اخیراً یکی از نزدیکانش را از دست داده است. وقتی این دو یکدیگر را ملاقات می‌کنند علی‌رغم روحیات متناقض‌شان با هم رابطه‌ی دوستانه برقرار می‌کنند. اما همچنان که بطری‌های شراب را باز می‌کنند و متوجه می‌شوند که هر دو به سریال «حقایق زندگی»‌ وابستگی دارند، جودی سعی می‌کند از برملا شدن یک راز بزرگ برای جن در مورد زندگی‌اش جلوگیری کند.

«جیمز مارزدن» و «برندان اسکات»‌ دیگر بازیگران این مجموعه‌ی تلویزیونی‌اند. پخش سریال از تاریخ ۳ می آغاز شد و پربیننده‌ترین عنوان نت‌فلیکس در بریتانیا شناخته شد. فلدمن در فصل دوم به عنوان شورانر به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

بسیاری از منتقدین نمایش اپل‌گیت در فصل اول «برای من مرده» را شایسته تقدیر در مراسم آینده‌ی امی دانستند.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *