نت‌فلیکس Atomic Blonde 2 را می‌سازد

«شارلیز ترون» در سال ۲۰۱۷ فیلم اکشن جاسوسی «بلوند اتمی» را بازی کرد که بر اساس رمان مصور «سردترین شهر» ساخته شده بود. جمله‌ای از هواداران فیلم از آن زمان به بعد منتظر تولید دنباله‌ای برای آن فیلم و بازگشت ترون در نقش «لورین بروتن» مانده بودند. «دیسکاسینگ فیلم» گزارش می‌دهد که «بلوند اتمی ۲» توسط نت‌فلیکس در حال توسعه است و «کلی مک‌کورمک» و «بث کونو» به عنوان تهیه‌کننده به پروژه پیوسته‌اند.

علاوه بر این، گزارش شده است که «شارلیز ترون» نیز قطعاً به عنوان بازیگر و تهیه‌کننده برای دنباله بازخواهد گشت. این پروژه در حال حاضر به دنبال نویسنده‌ و کارگردان است اما انتظار می‌رود «دیوید لیچ» کارگردان قسمت اول این فیلم و «ددپول ۲» هم برای نشستن بر روی صندلی کارگردان بازگردد.

لیچ همسر «کلی مک‌کورمک‌» است و تابستان گذشته در مصاحبه با «اسلش‌فیلم» از احتمال بازگشت خود گفته بود: «فکر می‌کنم هنوز احتمال تولید دنباله وجود داشته باشد. یک شبکه‌ی استریمینگ به آن علاقه‌مند است. جزئیات دیگری در این باره نمی‌دانم. فیلم یک اثر سفارشی بود، اما بهرحال «کلی مک‌کورمک» – همکار تهیه‌کننده و همسر من – مشارکت خواهد داشت. کارگردانی قسمت اول را نیز از طریق او به دست آوردم. خواهیم دید.»

«بلوند اتمی» با بودجه‌ی ۳۰ میلیون دلاری ساخته شد و در سراسر دنیا ۱۰۰ میلیون دلار فروخت. فیلم فروشی به اندازه‌ی «مکس دیوانه: جاده‌ی خشم» ترون یا «ددپول ۲» و «جان ویک» لیچ نداشت، اما برای تولید یک دنباله به قدر کافی پرفروش بود. با مشارکت نت‌فلیکس امکان افزایش بودجه‌ی دنباله وجود خواهد داشت. تولید فیلمی با بازی ترون برای یک شبکه‌ی استریمینگ به ویژه در دوران پسا کرونا منطقی‌تر است ساخته شدن همین پروژه توسط استودیوهای دیگر خواهد بود. اخبار سینمای جهان را از ۳۰نما دنبال کنید.

به نظر می‌رسد که نت‌فلیکس علاوه بر تولید عناوین اریجینال با ستارگان درخشان هالیوود، قصد دارد بر روی چندگانه‌ها هم سرمایه‌گذاری کند. با توجه به تغییرات به وجود آمده در صنعت فیلمسازی در پی شیوع ویروس کرونا، این اقدام هوشمندانه است.

تاریخ پخش «بلوند اتمی ۲» هنوز مشخص نیست.

تانی کال

30nama

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *