نامزد سه دوره ی جایزه ی اسکار، جانی دپ قرار است در فیلم کمدی تاریک King of the Jungle (پادشاه جنگل) به کارگردانی گلن فیکارا و جان ریکوآ و نویسندگی برندگان جایزه ی امی و گلدن گلوب، اسکات الکساندر و لری کاراژوفسکی حضور داشته باشد. فیلمی که بر اساسی داستانی واقعی به چاپ رسیده توسط جاشوآ دیویس می باشد.

فیلم پادشاه جنگل بر اساس مجله ای به نام Last Stand (آخرین مقاومت) اثر جاشوا دیویس می باشد و داستان واقعی جان مک آفی، سازنده ی آنتی ویروس مک آفی را بیان می کند که پس اتفاقاتی که برایش رخ می دهد از تمدن فرار کرده و در جنگلی واقع در بلیز ساکن می شود تا در آنجا با قوانین خود زندگی کند. یک محقق نیز سعی دارد تا با سفر به این منطقه به بررسی زندگی جدید مک آفی بپردازد، اما وقتی به آنجا می رسد خود غرق در دنیای دیوانه وار مک آفی که گاها با قتل نیز همراه است، می بیند.

از جمله کارهای اخیر و آینده ی جانی دپ نیز می توان به فیلم هایی چون Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales محصول کمپانی دیزنی، Murder on the Orient Express محصول کمپانی فاکس و Fantastic Beasts and Where to Find Them 2 محصول کمپانی برادران وارنر اشاره کرد.

بیاتومگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *