بندیکت کامبربچ (Doctor Strange, The Imitation Game) و جیک جیلنهال (Donnie Darko, Nocturnal Animals) در حال مذاکره برای پیوستن به فیلمی هیجان انگیز و بدون عنوان می باشند. این فیلم توسط لوکا گواداگنینو کارگردانی خواهد شد. در حال حاضر لوکا در مراحل پسا تولید بازسازی فیلم Suspiria با بازی داکوتا جانسون، تیلدا سوئینتون و کلویی گریس موریس می باشد.

فیلمنامه این فیلم بدون عنوان را استیون نایت قلم زده است. او بیشتر برای نوشتن فیلمنامه فیلم های Eastern Promises و Allied و همچنین خلق و نوشتن سریال Peaky Blinders شناخته می شود. کمپانی StudioCanal تامین مالی فیلم را بر عهده دارد و فیلمبرداری فیلم قرار است که در اوایل سال ۲۰۱۸ آغاز شود. گواداگنینو علاوه بر کارگردانی، تولیدکننده فیلم نیز می باشد.

این فیلم در مورد دو دوست است که یکی یک تاجر بزرگ و دیگر یک روزنامه نگار می باشد. علاوه بر این، صحنه های فیلم قرار است که در مکانی عجیب قرار داشته باشد و یک نقش اصلی زن قوی نیز قرار است که وجود داشته باشد. اگر مذاکرات با بندیکت و جیک به خوبی پیش برود و قرارداد آنها رسمی شود، احتمال می رود که تهیه کنندگان آدام آکلند، ریوا مارکر و ران هالپرن به این پروژه ملحق شوند.

کامبربچ بیشتر برای ایفای نقش شرلوک هولمز در سریال Sherlock Holmes شناخته می شود. او برای این نقش برنده جایزه امی شده است. علاوه بر این، او در فیلم هایی همچون Star Trek Into Darkness و ۱۲ Years a Slave و The Fifth Estate و همچنین  The Imitation Game به ایفای نقش پرداخته است که برای هر کدام از آنها نامزد جایزه اسکار برای بهترین بازیگر شده بود. او در سری فیلم های Hobbit (هابیت) صداپیشگی و ضبط حرکات برای اژدهایی به نام اسماگ را بر عهده داشته است. او همچنین در دنیای ابرقهرمانی مارول و در فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) نقش اصلی را ایفا کرد و قرار است که همین نقش را بار دیگر در فیلم های Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) و Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) به تصویر بکشد.

جیک جیلنهال برای کارهایش در فیلم های Donnie Darko و Nightcrawler و Zodiac و Source Code شناخته می شود. او اخیرا در فیلم Nocturnal Animals (حیوانات شبگرد) که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، دیده شد. فیلم آینده ی او، فیلم Strongerr (قوی تر) خواهد بود که در مورد بمب گذاری در دوی مارتون در شهر بوستون می باشد. دیگر فیلم او نیز فیلم Okja (اوکجا) می باشد که در جشنواره کن نیز به نمایش در خواهد آمد.

bia2mag

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *